Produkty, usługi i rozwiązania dla energetyki, szkolenia produktowe oraz unikatowy program konferencyjny – tak w skrócie można podsumować rozpoczynające się dziś Targi Energetyczne ENERGETICS. Trzydniowe wydarzenie jest jednym z najważniejszych w skali kraju miejsc spotkania przedstawicieli branży energetycznej. Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A.

Energetyka bez tajemnic

Targi Energetyczne ENERGETICS już po raz XIII zgromadzą przedstawicieli polskiej energetyki. Wydarzenie skupia najważniejsze firmy i koncerny związane z sektorem energetycznym w Polsce. Przez trzy dni Wystawcy zaprezentują rozwiązania z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, przemysłowych systemów IT, urządzeń (pojazdów) do transportu, inteligentnych sieci energetycznych, energetyki alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

Unikatowy program konferencyjny

Ekspozycji targowej towarzyszy unikatowy program konferencyjny przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi. 

Jednym z kluczowych wydarzeń towarzyszących Targom jest Forum Dystrybutorów Energii (15 listopada), które stanowi platformę do dyskusji na temat wyzwań jakie czekają energetykę. Główne tematy poruszane podczas forum dotyczą m.in.: niezawodności dostaw energii elektrycznej, inwestycji koniecznych do realizacji przez OSD w najbliższej perspektywie na podstawie Karty Efektywnej Transformacji Sieci Dystrybucyjnych Polskiej Energetyki, stanu przyłączeń OZE w Polsce, kierunków zmian w prawie energetycznym czy bezpieczeństwie dostaw energii na terenach przygranicznych. 

W programie wydarzeń towarzyszących zaplanowano również specjalistyczne szkolenia produktowe Wystawców Targów Energetycznych ENERGETICS 2022 dla Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (16 listopada w godz. 10.30 – 13.30; sala konferencyjna w hali C) czy strefę PGE Dystrybucja dla Wykonawców, gdzie przez trzy dni targowe specjaliści odpowiedzialni za obszar inwestycji będą udzielać odpowiedzi na pytania potencjalnych parterów biznesowych zainteresowanych współpracą (stoisko nr 74). Z kolei Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej oraz  Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Lubelski zapraszają na seminarium pt.: „Rozwiązania techniczne przeznaczone do poprawy jakości dystrybucji energii elektrycznej”, które odbędzie się 16 listopada o godz. 13.30 w sali konferencyjnej w hali C. 

Wszystkie wydarzenia towarzyszące mają charakter otwarty. 

Dlaczego warto?

Targi ENERGETICS to przede wszystkim jedna z niewielu okazji do nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości produktowych i analizy oferowanych rozwiązań, a także podniesienia kwalifikacji zawodowych. Tegoroczna edycja Targów ENERGETICS niesie za sobą zupełnie nowe wyzwania jakie stanęły przed polską energetyką w obliczu zmian geopolitycznych, rynkowych i gospodarczych. Jak podkreślają organizatorzy: „Podczas tragów prezentujemy zarówno najnowsze rozwiązania dedykowane dla energetyki, ale także rozmawiamy o wyzwaniach, problemach i możliwościach rozwoju branży energetycznej. Wydarzenie koncentruje się na kluczowych zagadnieniach, które wpływają zarówno na samą branżę energetyczną jak i funkcjonowanie całej gospodarki.” 

Dla kogo?

Wizytę na Targach Energetycznych ENERGETICS powinien zaplanować każdy elektryk, elektromonter, energetyk, specjalista ds. automatyki czy utrzymania ruchu.  Wydarzenie jest też pozycją obowiązkową w kalendarzu kadry zarządczej ds. techniczno-energetycznych. 

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny: >>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

Targi Energetyczne ENERGETICS

Kiedy?

15 listopada 2022 godz. 9.00 – 17.00

16 listopada 2022 godz. 9.00 – 17.00

17 listopada 2022 godz. 9.00 – 15.00

Gdzie?

Targi Lublin S.A. 

ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin
Szczegóły / rejestracja: energetics.targi.lublin.pl

Przez admin