Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Targi LUBDOM 25-26 marca w Lublinie
Już 25-26 marca w Targach Lublin odbędzie się jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce. Z uwagi na trendy rynkowe i aktualną sytuację branży budowlanej na Targach LUBDOM zaprezentowane będą nowoczesne rozwiązania związane z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa oraz odnawialnymi źródłami energii.


Wśród wystawców, którzy potwierdzili swoją obecność na Targach Budowlanych LUBDOM można wyróżnić specjalistyczne marki, kompleksowo realizujące inwestycje z zakresu fotowoltaiki, rekuperacji, klimatyzacji, instalacji systemów dystrybucji gorącego powietrza i optymalizacji technik grzewczych, jak również autoryzowanych dystrybutorów podłóg i drzwi najlepszych producentów rynkowych. Nie zabraknie także przedstawicieli stolarki otworowej w zakresie okien, bram garażowych i drzwi wejściowych oraz producentów certyfikowanych wyrobów ze stali kwasoodpornych, nierdzewnych i żaroodpornych,
w tym systemów kominowych. Najnowszą ofertę produktową zaprezentuje także renowowany projektant, producent i sprzedawca obiektów małej architektury użytkowej oraz rynkowi specjaliści w zakresie termoizolacji cienkowarstwowej.
Targi Budowlane LUBDOM to nie tylko prezentacja aktualnej sytuacji branży budowlanej i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, to także szeroka gama wystaw, warsztatów i wydarzeń towarzyszących, organizowanych w ramach Targów LUBDOM. Zwiedzający będą mogli zapoznać się między innymi z wystawą projektów i makiet eko design oraz wystawą eko mebli, powstałą dzięki upcyklingowi, zorganizowanymi przez Okoń Parkiety Pałacowe.
W ramach Targów Budowlanych LUBDOM będzie miała miejsce promocja branżowej książki „Parkieciarz. Podstawy wiedzy i praktyki zawodowej” oraz warsztaty odtwarzające technologię ręcznego wyrobu cegieł na Lubelszczyźnie, z wykorzystaniem autorskiego modelu cegielni i gliny samoutwardzalnej.


Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury
W ramach wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM odbędzie się także 4 edycja Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury, tematem którejbędzie „Ekologia w otoczeniu człowieka i przemyśle”. Prelegenci i uczestnicy debat, pochylą się nad Europejskim Zielonym Ładem w kontekście reakcji UE na zmianę klimatu i degradacji środowiska, celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ, a także wykorzystaniem potencjału biomateriałów w budownictwie.

Przyjdź na 42. edycję Targów LUBDOM 25-26 marca 2023 i poznaj aktualne trendy nowoczesnego budownictwa!
Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl
Targi Lublin S.A., hala C
Lublin, ul. Dworcowa 11
Sobota, 25 marca 2023 (10:00 – 17:00) – wstęp wolny
Niedziela, 26 marca 2023 (10:00 – 17:00) – wstęp wolny

Przez admin