Data/godzina
Date(s) - 18 stycznia, 2024
00:/00

Lokalizacja
Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Kategorie


Noworoczny Koncert Wiedeński 3 – PREMIERA pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek już
18 stycznia 2024 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

przy ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI 3 – NOWY PROGRAM – ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK

PO SPEKTAKULARNYM SUKCESIE

KONCERTU WIEDEŃSKIEGO 1 i 2 – NAJNOWSZY PROGRAM – PREMIERA

PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK

GWIAZDORSKA OBSADA

SOLIŚCI BALET

 

 

Jedyny taki projekt na Świecie! Noworoczny Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek – znakomici soliści, wspaniałe kreacje wokalne, międzynarodowy balet, projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na Świecie Orkiestra Księżniczek!

To już trzecia odsłona bestselleru na polskiej scenie muzycznej – wyjątkowy Koncert Wiedeński 3 pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek! Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. To wszystko do zobaczenia i usłyszenia w całym kraju podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej! Noworoczny Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek  To największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje – nieśmiertelne arie i duety, a także najbardziej znane walce i polki Johanna Straussa, największe przeboje wiedeńskiej operetki oraz niezliczona ilość muzycznych niespodzianek z całego Świata! Nie zabraknie muzycznych żartów i skeczów.

Tego wieczoru Artyści udowodnią, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Noworoczny  Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek to połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Sylwia Frączek, Agnieszka Grabowska, Sławomir Naborczyk, Aleksander Kruczek, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk i Maciej Gogołkiewicz. Noworoczny Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek to także olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek wykonującej to niezwykłe widowisko. Artyści przeniosą Państwa do bajkowego Świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z nami najpiękniejsze melodie

 

Produkcja i reżyseria – Klaudyna i Jędrzej Tomczyk

Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art

 

Bilety: Księgarnie Książnica ul. Piłsudskiego 6 – Siedlce

Bilety online:  www.tomczykart.pl

Przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *