W weekend 25-26 listopada hala Targów Lublin zamieni się w największy pub w regionie. 30 browarów craftowych, ponad 200 różnych piw, piwne premiery i nowości, rzemieślnicze klasyki znane miłośnikom piwa – to wszystko znajdziesz na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych w ostatni weekend listopada. Po 3 latach nieobecności na mapę imprez w Lublinie wracają Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych! W trakcie dwóch dni trwania imprezy, będziecie mieli okazję rozsmakować się w różnorodnych stylach piwa, ich odmianach i aromatach, które zaprezentują wystawcy Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych – fachowi miłośnicy piwa z polskich browarów rzemieślniczych. Wśród 30 browarów rzemieślniczych nie zabraknie dobrze znanych producentów piwa craftowego, jak i innowatorów branży piwnej. Lubelski rynek browarów craftowych reprezentować będzie Browar Zakładowy, Piwne Podziemie, Incognito, Dziki Wschód, Alchemik, Chmiele Nałęczowskie i Dwa miasta. Pierwszy raz na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych zaprezentują się takie browary rzemieślnicze jak Magic Road, Deer Bear, Lubrow, Recraft, Nook, Green Head czy Tarnobrzeg. Piwne zagłębie w Targach Lublin Wystawcy Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych to nie tylko browary. Wśród wystawców tegorocznej edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych są także producenci rzemieślniczego wina i cydru, opracowanego według autorskich receptur, wielokrotnie nagradzanego na arenie krajowej. Wiadomo, że piwo to nie wszystko, liczy się też odpowiednie pożywienie, które wzmocni Was podczas testowania craftowych premier i piwnych klasyków na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych. Food trucki, kuchnia żydowska, smaki Azerbejdżanu, kanapki z pulled porkiem, ostre sosy, tradycyjne wyroby z dziczyzny czy wypasione pajdy tradycyjnego wiejskiego chleba na zakwasie serwowane w wielu wariantach ze świeżymi warzywami – każdy miłośnik piwa znajdzie coś dla siebie.

6 edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych towarzyszyć będą liczne atrakcje między innymi strefa gier planszowych czy strefa barberów, w ramach której organizatorzy Targów zapraszają do skorzystania z darmowych usług specjalistów od męskich fryzur i zarostu oraz dołączenia się do akcji Movember, mającej na celu zachęcenie mężczyzn do badań profilaktycznych. W ramach strefy gier planszowych
na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych będziecie mogli zagrać między innymi w:
 Gry imprezowe takie jak: Wirus, Kto to zrobił, Czółko, Palec boży, Wystrzałowe katapulty czy Mix tura;
 Planszowe klasyki takie jak: Splendor, Wsiąść do pociągu, Azul, Sagrada, Kingdomino;
 Tytuły dla bardziej wytrawnych graczy: Messina 1347, Kemet, The king is dead;
 Gry pojedynkowe: Neuroshima hex, Unmatched;
 Nowości: Demeter czy Terakotowa armia.
Spragnionych piłkarskich emocji organizatorzy zapraszają do wspólnego kibicowania Polakom na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Mecz Polska – Arabia Saudyjska, rozgrywany w ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022, a także mecze Francja – Dania oraz Argentyna – Meksyk, będą transmitowane w ramach Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych w sobotę, 26 listopada.
Spędźcie Andrzejki w otoczeniu najlepszych browarów craftowych i 25-26 listopada odwiedźcie Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych.

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2022
25 listopada (piątek) 16:00-24:00
26 listopada (sobota) 13:00-24:00
Targi Lublin ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin
Bilety online: https://bit.ly/3WX8Osn
Bilety na wydarzenie są sprzedawane drogą elektroniczną na platformie ToBilet oraz stacjonarnie w kasach Targów Lublin w dniach 25-26 listopada 2022 r. w godzinach otwarcia kas stacjonarnych podczas Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych.

Przez admin