Menu główne

Aktualności:

WITAJ NA FORUM. Zarejestruj się aby w pełni korzystać z forum. Zaloguj sie i korzystaj.

Regulamin rejestracji

Korzystając z tego forum zgadzasz się, że nie będziesz publikować żadnych materiałów, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, szerzące nienawiść, napastliwe, obsceniczne, bluźniercze, zorientowane seksualnie, zawierające groźby, naruszające czyjąś prywatność, materiały dla dorosłych lub w inny sposób z naruszeniem prawa międzynarodowego lub prawa federalnego Stanów Zjednoczonych. Zgadzasz się również nie publikować żadnych materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że jesteś właścicielem praw autorskich lub masz pisemną zgodę właściciela materiału chronionego prawem autorskim. Spam, flooding, reklamy, łańcuszki, piramidy i nagabywanie są również zabronione na tym forum.

Pamiętaj, że personel lub właściciele tego forum nie mogą potwierdzić ważności postów. Prosimy pamiętać, że nie monitorujemy aktywnie zamieszczanych wiadomości, w związku z czym nie ponosimy odpowiedzialności za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności ani przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Opublikowane wiadomości wyrażają poglądy autora, a niekoniecznie poglądy tego forum, jego pracowników, jego spółek zależnych lub właściciela tego forum. Każdy, kto uważa, że opublikowana wiadomość jest nieodpowiednia, jest zachęcany do natychmiastowego powiadomienia administratora lub moderatora tego forum. Personel i właściciel tego forum zastrzegają sobie prawo do usunięcia nieodpowiednich treści w rozsądnym terminie, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, jednak pamiętaj, że mogą nie być w stanie natychmiast usunąć lub edytować określonych wiadomości. Ta polityka dotyczy również informacji profilowych członków.

Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za treść publikowanych wiadomości. Co więcej, zgadzasz się zwolnić z odpowiedzialności właścicieli tego forum, wszelkich stron internetowych powiązanych z tym forum, jego pracowników i podmiotów zależnych. Właściciele tego forum zastrzegają sobie również prawo do ujawnienia Twojej tożsamości (lub innych powiązanych informacji zebranych w tej usłudze) w przypadku formalnej skargi lub działań prawnych wynikających z jakiejkolwiek sytuacji spowodowanej korzystaniem z tego forum.

Podczas rejestracji masz możliwość wyboru nazwy użytkownika. Radzimy zachować odpowiednią nazwę. Za pomocą tego konta użytkownika, które zamierzasz zarejestrować, zgadzasz się nigdy nie przekazywać swojego hasła innej osobie poza administratorem, dla własnego bezpieczeństwa i ze względu na ważność. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiegokolwiek powodu. WYSOCE zalecamy również stosowanie złożonego i unikalnego hasła do konta, aby zapobiec kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na forum będziesz mógł uzupełnić szczegółowy profil. Twoim obowiązkiem jest przedstawianie czystych i dokładnych informacji. Wszelkie informacje, które właściciel lub personel forum uznają za niedokładne lub wulgarne, zostaną usunięte z uprzednim powiadomieniem lub bez niego. Mogą mieć zastosowanie odpowiednie sankcje.

Pamiętaj, że przy każdym poście zapisywany jest Twój adres IP na wypadek, gdybyś musiał zostać zbanowany na tym forum lub skontaktować się z dostawcą usług internetowych. Stanie się tak tylko w przypadku poważnego naruszenia niniejszej umowy.

Należy również pamiętać, że oprogramowanie umieszcza plik cookie, plik tekstowy zawierający fragmenty informacji (takie jak nazwa użytkownika i hasło) w pamięci podręcznej przeglądarki. Jest to używane TYLKO do utrzymywania wylogowania/wylogowania. Oprogramowanie nie gromadzi ani nie wysyła żadnych innych informacji do komputera użytkownika.